LIDER SRPSKE LIGE “VOJVODINA” USPEŠNO PRESKOČIO BANATSKI DVOR

Iskusni vezista Odžaka posle gužve iz prekida doneo svom timu sva tri boda

BANAT 0 0
ODžACI 0 1

Strelac: 0:1 Ćovin u 78. minutu. Stadion: „Mirko Vučurević“ u Banatskom Dvoru. Gledalaca: 200. Sudija: Igor Milanović (Mačvanska Mitrovica) 7. Žuti kartoni: Katin, Ajdarić, Vukoje (Banat), Kronić, Svitić (Odžaci).

BANAT: Stefanović 7, Cvetinov 6,5, Opančina 7, Katin 6,5 (Runjevac -), Ajdarić 6,5, Vukoje 6,5, Živanov 6,5 (Bogić 6,5), Radulović 7, Rudan 6,5 (Stupar 6), Peruničić 6, Radaković 6,5.

ODžACI: Kronić 6,5, Svitić 6,5, Slavuljica 7 (Matijašević 6,5), Babić 7, Čordašić 6,5, Božičić 7,5, Vujičić 7,5 (Ćirić 7), Ćovin 7,5, Đorović 6,5, Šupić 6,5, Vukić 7.

Igrač utakmice: Aleksandar Ćovin (Odžaci)

Ekipa iz grada na Begeju bila je blizu nerešenog rezultata, ali je vezista gostiju Ćovin u 78. minutu raspršio svaku nadu domaćinu da može do zlata vrednog boda. U prvom delu bili su bolji gosti koji su preko Ćovina dva puta pripretili, ali je golman Stefanović bio na visini zadatka. Najbolju priliku za domaći sastav propušta Opančina, a kazna je stigla u 78.minutu kada je posle prekida iz gužve Ćovin loptu poslao u nebranjeni deo mreže za konačnih 0:1.